
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2508705
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 16:36:59 | | SCORE | 4156 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v3 @ 2.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 7377-2000 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 1486 MHz - max: 1882 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (170 W) |
|---|
|