
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2509054
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 18:13:01 | | SCORE | 13531 |
|---|
| FPS | 225 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2704 - SUB: 1569-F298 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1590 MHz - max: 2506 MHz |
|---|
| max power | 104 % TDP (320 W) |
|---|
| GPU1 | USB Mobile Monitor Virtual Display |
|---|
| PCI IDs | DEV: 110D5559-110D5559 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|
|