
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2509194
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 10, 2026 @ 18:52:52 | | SCORE | 17630 |
|---|
| FPS | 293 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-8700K CPU @ 3.70GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS ROG Strix RTX 4080 SUPER OC 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2702 - SUB: 1043-8966 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 2536 MHz - max: 2640 MHz |
|---|
| max power | 130 % TDP (413 W) |
|---|
|