
|
FurMark(x64) 2.5.0.0 - score ID: 2509250
FurMark (VK) Submitted by Aluseta on Apr 10, 2026 @ 19:05:40 | | SCORE | 7521 |
|---|
| FPS | 124 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6800 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1462-3961 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 56 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 73 °C |
|---|
| core clock | min: 212 MHz - max: 2110 MHz |
|---|
| max power | 228 W |
|---|
|