
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510311
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 00:24:24 | | SCORE | 1473 |
|---|
| FPS | 24 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce GTX 1650 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2187 - SUB: 1462-3850 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.59 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| core clock | min: 1530 MHz - max: 2100 MHz |
|---|
| max power | 120 % TDP (120 W) |
|---|
|