FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510433
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 01:18:28 |
| SCORE | 3990 |
|---|
| FPS | 67 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Iris(R) Xe Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-46A6 - SUB: 1043-1CCC - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6790 |
|---|
| max core usage | 21 % |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1400 MHz |
|---|
| max power | 46 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-25A0 - SUB: 1043-1CCC - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 89 °C |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1696 MHz |
|---|