
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510592
FurMark (VK) Submitted by landen on Apr 11, 2026 @ 02:55:14 | | SCORE | 8676 |
|---|
| FPS | 144 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 5 245K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D04 - SUB: 103C-8E69 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (180 W) |
|---|
|