FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510751
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 04:22:11 |
| SCORE | 4504 |
|---|
| FPS | 75 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5900HS with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-249D - SUB: 1043-100C - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 930 MHz - max: 1560 MHz |
|---|
| max power | 129 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-1638 - SUB: 1043-118C - REV: C4 |
|---|
| max core usage | 17 % |
|---|
| max core temperature | 86 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2100 MHz |
|---|