FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2510950
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 06:18:09 |
| SCORE | 7357 |
|---|
| FPS | 121 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1E07 - SUB: 1458-37A9 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.79 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 1350 MHz - max: 1680 MHz |
|---|
| max power | 100 % TDP (300 W) |
|---|
| GPU1 | EasyLight Display HUB Virtual Display |
|---|
| PCI IDs | DEV: E3D9-E3D9 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|