
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2511019
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 06:52:21 | | SCORE | 3202 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400F @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19044 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5700 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1462-3811 - REV: C4 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 84 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 98 °C |
|---|
| core clock | min: 35 MHz - max: 1690 MHz |
|---|
| max power | 148 W |
|---|
|