FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2511092
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 07:19:36 |
| SCORE | 10849 |
|---|
| FPS | 180 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 3800XT 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6901 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 94 °C |
|---|
| core clock | min: 1129 MHz - max: 1952 MHz |
|---|
| max power | 289 W |
|---|
| GPU1 | IddSampleDriver Device HDR |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1CB79-2FF79 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|