
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511177
FurMark (VK) Submitted by feartone on Apr 11, 2026 @ 07:57:46 | | SCORE | 11115 |
|---|
| FPS | 185 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6950 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASRock RX 6950 XT OC Formula 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73A5 - SUB: 1849-5230 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 95 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 111 °C |
|---|
| core clock | min: 107 MHz - max: 2182 MHz |
|---|
| max power | 346 W |
|---|
|