
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2511192
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 08:05:00 | | SCORE | 2820 |
|---|
| FPS | 46 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600GT with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6650 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73EF - SUB: 1458-2405 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 83 °C |
|---|
| core clock | min: 1404 MHz - max: 2492 MHz |
|---|
| max power | 158 W |
|---|
|