
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511440
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 09:36:38 | | SCORE | 8854 |
|---|
| FPS | 147 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13490F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 6688-8069 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2600 MHz |
|---|
| max power | 119 W |
|---|
|