FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511749
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 11:25:21 |
| SCORE | 7689 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i7-13650HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A78B - SUB: 17AA-3E3B - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 30 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 49 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5050 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2DD8 - SUB: 17AA-3E3B - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 78 °C |
|---|
| core clock | min: 1516 MHz - max: 2490 MHz |
|---|