
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2511875
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 11:57:30 | | SCORE | 12061 |
|---|
| FPS | 200 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1DA2-440E - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 97 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 170 MHz - max: 2107 MHz |
|---|
| max power | 289 W |
|---|
|