
|
FurMark(x64) 2.3.0.0 - score ID: 2511995
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 12:27:27 | | SCORE | 13192 |
|---|
| FPS | 219 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i9-11900K @ 3.50GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2782 - SUB: 1458-40CA - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 2280 MHz - max: 2626 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (285 W) |
|---|
|