
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512230
FurMark (VK) Submitted by grandmastermarclar on Apr 11, 2026 @ 13:28:18 | | SCORE | 15614 |
|---|
| FPS | 260 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 5950X 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5090 ASTRAL Liquid OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2B85 - SUB: 1043-89EC - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 53 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2618 MHz |
|---|
| max power | 103 % TDP (602 W) |
|---|
|