
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512448
FurMark (VK) Submitted by szeak on Apr 11, 2026 @ 14:20:54 | | SCORE | 9435 |
|---|
| FPS | 156 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) A750 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-56A1 - SUB: 172F-3935 - REV: 8 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 2100 MHz |
|---|
| max power | 182 W |
|---|
|