
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512471
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 14:27:17 | | SCORE | 13455 |
|---|
| FPS | 224 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900KS |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2689 - SUB: 19DA-7675 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 64 °C |
|---|
| core clock | min: 2250 MHz - max: 2610 MHz |
|---|
| max power | 97 % TDP (286 W) |
|---|
|