
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512530
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 14:42:32 | | SCORE | 3114 |
|---|
| FPS | 51 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6700 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7500F 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 6700 XT Red Devil 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 148C-2409 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 72 °C |
|---|
| core clock | min: 125 MHz - max: 2389 MHz |
|---|
| max power | 204 W |
|---|
|