
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512842
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 15:56:06 | | SCORE | 2314 |
|---|
| FPS | 38 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-9400F CPU @ 2.90GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 SUPER |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F06 - SUB: 1462-C752 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 1470 MHz - max: 1650 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP (176 W) |
|---|
|