
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512870
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 16:03:23 | | SCORE | 2740 |
|---|
| FPS | 45 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon Pro VII |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.3.260 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | GeForce GTX 650 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-FC6 - SUB: 10DE-973 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 456.71 |
|---|
| max core usage | 40 % |
|---|
| max core temperature | 43 °C |
|---|
| core clock | min: 850 MHz - max: 1059 MHz |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon Pro VII |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-66A1 - SUB: 1002-81E - REV: 6 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 47 °C |
|---|
| core clock | min: 31 MHz - max: 1292 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| max power | 193 W |
|---|
|