
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512902
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 16:09:42 | | SCORE | 1435 |
|---|
| FPS | 23 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 4800H with Radeon Graphics |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 2060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1F15 - SUB: 17AA-3A47 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 616 MHz - max: 1546 MHz |
|---|
| max power | 113 W |
|---|
|