
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2512981
FurMark (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 16:24:16 | | SCORE | 4297 |
|---|
| FPS | 71 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 3840x2160 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | PowerColor RX 9060 XT Reaper 8G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 148C-2437 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 107 MHz - max: 2758 MHz |
|---|
| max power | 178 W |
|---|
|