
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513353
FurMark (VK) Submitted by GoodBoji on Apr 11, 2026 @ 17:49:03 | | SCORE | 4365 |
|---|
| FPS | 72 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.325 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12600KF |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2504 - SUB: 1043-8818 - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 591.86 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1612 MHz - max: 1882 MHz |
|---|
| max power | 114 % TDP (193 W) |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce GTX 1660 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2184 - SUB: 1458-3FC8 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| max core temperature | 38 °C |
|---|
| core clock | min: 300 MHz - max: 1530 MHz |
|---|
| max power | 13 % TDP (17 W) |
|---|
|