FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513399
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:00:03 |
| SCORE | 6097 |
|---|
| FPS | 101 |
|---|
| 3D Renderer | Radeon RX Vega |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.1.1.251211 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-14600K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E29 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1550 MHz |
|---|
| max power | 54 W |
|---|
| GPU1 | Radeon RX Vega |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-687F - SUB: 1458-2308 - REV: C1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 55 °C |
|---|
| core clock | min: 188 MHz - max: 1480 MHz |
|---|