
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513409
FurMark (VK) Submitted by rezwankhanchowdhury on Apr 11, 2026 @ 18:01:54 | | SCORE | 8759 |
|---|
| FPS | 145 |
|---|
| 3D Renderer | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.340 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
| | GPU0 | Intel(R) Arc(TM) B580 Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-E20B - SUB: 6688-8068 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.8629 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 2700 MHz |
|---|
| max power | 115 W |
|---|
|