
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513447
FurMark (VK) Submitted by Reecal on Apr 11, 2026 @ 18:10:41 | | SCORE | 18252 |
|---|
| FPS | 303 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.329 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D 16-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | ASUS RTX 5080 ASTRAL OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2C02 - SUB: 1043-89DE - REV: A1 |
|---|
| graphics driver | 595.97 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| core clock | min: 2422 MHz - max: 2798 MHz |
|---|
| max power | 99 % TDP (396 W) |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-13C0 - SUB: 1043-8877 - REV: C9 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 600 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 128 W |
|---|
|