FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513503
FurMark (GL) Submitted by tayfunata on Apr 11, 2026 @ 18:26:36 |
| SCORE | 3934 |
|---|
| FPS | 68 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.95 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i9-13900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1028-BF9 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7077 |
|---|
| max core usage | 3 % |
|---|
| core clock | min: 400 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 30 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2860 - SUB: 1028-BF9 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 81 °C |
|---|
| core clock | min: 316 MHz - max: 2220 MHz |
|---|