FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513538
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:36:19 |
| SCORE | 11977 |
|---|
| FPS | 198 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 552.22 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22621 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A788 - SUB: 1462-140C - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 31.0.101.5081 |
|---|
| max core usage | 31 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1000 MHz |
|---|
| max power | 116 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4090 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2717 - SUB: 1462-140C - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| core clock | min: 1650 MHz - max: 1890 MHz |
|---|