FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513572
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:44:40 |
| SCORE | 11899 |
|---|
| FPS | 197 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 3440x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1462-7D99 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1500 MHz - max: 1500 MHz |
|---|
| max power | 48 W |
|---|
| GPU1 | ASUS RTX 5070 TUF OC |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 1043-89F2 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 62 °C |
|---|
| core clock | min: 2340 MHz - max: 2752 MHz |
|---|
| max power | 110 % TDP |
|---|