FurMark(x64) 2.4.3.0 - score ID: 2513589
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:48:40 |
| SCORE | 3216 |
|---|
| FPS | 53 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5800X 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1DA2-AA12 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 67 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 95 °C |
|---|
| core clock | min: 339 MHz - max: 2685 MHz |
|---|
| max power | 212 W |
|---|
| GPU1 | GameViewer Virtual Display Adapter |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002E-DEC2 - SUB: 110D5559-110D5559 |
|---|