
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2513606
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:53:19 | | SCORE | 1822 |
|---|
| FPS | 30 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2680 v4 @ 2.40GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 5600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-731F - SUB: 1849-5120 - REV: CA |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.10.30.02 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 77 °C |
|---|
| core clock | min: 71 MHz - max: 1705 MHz |
|---|
| max power | 91 W |
|---|
|