FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513608
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:54:01 |
| SCORE | 7189 |
|---|
| FPS | 119 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.97 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12800HX |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4688 - SUB: 1D05-1273 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7026 |
|---|
| max core usage | 25 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 1350 MHz |
|---|
| max power | 62 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2820 - SUB: 1D05-1273 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 75 °C |
|---|
| core clock | min: 1950 MHz - max: 2176 MHz |
|---|