FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513609
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:54:09 |
| SCORE | 10999 |
|---|
| FPS | 181 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 13th Gen Intel(R) Core(TM) i5-13400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | ASRock RX 6800 XT Taichi X 16G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1849-5201 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 65 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 894 MHz - max: 2012 MHz |
|---|
| max power | 289 W |
|---|