
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2513617
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 18:56:04 | | SCORE | 1698 |
|---|
| FPS | 28 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-11400 @ 2.60GHz |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2412 - REV: C1 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.9.2 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 69 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 100 °C |
|---|
| core clock | min: 719 MHz - max: 2492 MHz |
|---|
| max power | 146 W |
|---|
|