FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513631
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:00:02 |
| SCORE | 8530 |
|---|
| FPS | 142 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i3-12100F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26100 |
|---|
|
| GPU0 | SAPPHIRE RX 9060 XT Pulse |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7590 - SUB: 1DA2-A493 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 76 °C |
|---|
| core clock | min: 165 MHz - max: 2521 MHz |
|---|
| max power | 176 W |
|---|