FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513642
FurMark (GL) Submitted by 44444444 on Apr 11, 2026 @ 19:04:31 |
| SCORE | 9077 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5060/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 595.79 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i7-14700 |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1458-D000 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7085 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 1200 MHz - max: 1600 MHz |
|---|
| max power | 59 W |
|---|
| GPU1 | Zotac RTX 5060 Solo |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2D05 - SUB: 19DA-1780 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 70 °C |
|---|
| core clock | min: 2452 MHz - max: 2520 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|