
|
FurMark(x64) 2.4.1.0 - score ID: 2513656
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:06:30 | | SCORE | 2059 |
|---|
| FPS | 34 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.315 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19042 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6600 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73FF - SUB: 148C-2413 - REV: C7 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.1.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 68 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 68 MHz - max: 2292 MHz |
|---|
| max power | 101 W |
|---|
|