FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513690
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:16:46 |
| SCORE | 7679 |
|---|
| FPS | 127 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6750 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2667 v4 @ 3.20GHz |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | MSI RX 6750 XT Gaming X Trio 12G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73DF - SUB: 1462-3990 - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 63 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 84 °C |
|---|
| core clock | min: 8 MHz - max: 2424 MHz |
|---|
| max power | 230 W |
|---|