FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513707
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:23:46 |
| SCORE | 15336 |
|---|
| FPS | 254 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1462-7E06 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 1 % |
|---|
| core clock | min: 550 MHz - max: 600 MHz |
|---|
| max power | 42 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1EAE-6901 - REV: C0 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 51 °C |
|---|
| core clock | min: 24 MHz - max: 1989 MHz |
|---|
| max hotspot temperature | 64 °C |
|---|
| max power | 255 W |
|---|