
|
FurMark(x64) 2.9.0.0 - score ID: 2513739
FurMark Knot (VK) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:27:53 | | SCORE | 5903 |
|---|
| FPS | 98 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| 3D API | Vulkan 1.4.344 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 7600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1849-5406 - REV: C3 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 49 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 74 °C |
|---|
| core clock | min: 196 MHz - max: 2427 MHz |
|---|
| max power | 221 W |
|---|
| GPU1 | AMD Radeon(TM) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-164E - SUB: 1849-364E - REV: C7 |
|---|
|