
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513740
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:27:53 | | SCORE | 14582 |
|---|
| FPS | 243 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 9070 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-7550 - SUB: 1DA2-501E - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 54 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 79 °C |
|---|
| core clock | min: 121 MHz - max: 2437 MHz |
|---|
| max power | 350 W |
|---|
|