
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513787
FurMark (GL) Submitted by Lanciendu92unlimited on Apr 11, 2026 @ 19:38:30 | | SCORE | 9002 |
|---|
| FPS | 150 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260309 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 7800 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-747E - SUB: 1DA2-475A - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 61 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 10 MHz - max: 1874 MHz |
|---|
| max power | 255 W |
|---|
|