FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513793
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:39:54 |
| SCORE | 11961 |
|---|
| FPS | 196 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 591.74 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) Ultra 7 270K Plus |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 22631 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) Graphics |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-7D67 - SUB: 1043-88EF - REV: 6 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.6314 |
|---|
| max core usage | 10 % |
|---|
| core clock | min: 500 MHz - max: 550 MHz |
|---|
| max power | 238 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2F04 - SUB: 7377-1400 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 66 °C |
|---|
| core clock | min: 638 MHz - max: 2716 MHz |
|---|
| max power | 111 % TDP |
|---|