
|
FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513803
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:42:06 | | SCORE | 10814 |
|---|
| FPS | 178 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 26.3.1.260303 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i5-12400F |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
| | GPU0 | AMD Radeon RX 6900 XT |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-73BF - SUB: 1043-4FA - REV: C0 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 26.3.1 |
|---|
| max core usage | 98 % |
|---|
| max core temperature | 76 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 42 MHz - max: 2103 MHz |
|---|
| max power | 273 W |
|---|
|