FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513833
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 19:52:41 |
| SCORE | 15641 |
|---|
| FPS | 260 |
|---|
| 3D Renderer | AMD Radeon RX 7900 XTX |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 Core Profile Context 25.12.1.251128 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | AMD Ryzen 7 5700X3D 8-Core Processor |
|---|
| Operating system | Windows 10 build 19045 |
|---|
|
| GPU0 | ASUS TUF Gaming RX 7900 XTX OC 24G |
|---|
| PCI IDs | DEV: 1002-744C - SUB: 1043-506 - REV: C8 |
|---|
| graphics driver | AMD Software: Adrenalin Edition 25.12.1 |
|---|
| max core usage | 100 % |
|---|
| max core temperature | 58 °C |
|---|
| max hotspot temperature | 85 °C |
|---|
| core clock | min: 1432 MHz - max: 2071 MHz |
|---|
| max power | 395 W |
|---|