FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2513964
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 20:24:31 |
| SCORE | 5844 |
|---|
| FPS | 97 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 576.88 |
|---|
| Resolution | 1920x1080 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | Intel(R) Core(TM) i9-14900K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26200 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-A780 - SUB: 1043-8882 - REV: 4 |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7082 |
|---|
| max core usage | 23 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 80 W |
|---|
| GPU1 | Quadro P4000 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-1BB1 - SUB: 1028-11A3 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| max core temperature | 40 °C |
|---|
| core clock | min: 140 MHz - max: 140 MHz |
|---|
| max power | 8 % TDP |
|---|