FurMark(x64) 2.10.2.0 - score ID: 2514162
FurMark (GL) Submitted by anonymous on Apr 11, 2026 @ 21:13:33 |
| SCORE | 7393 |
|---|
| FPS | 123 |
|---|
| 3D Renderer | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti/PCIe/SSE2 |
|---|
| 3D API | OpenGL 3.2.0 NVIDIA 581.80 |
|---|
| Resolution | 2560x1440 |
|---|
| Duration | 60000 ms |
|---|
| CPU | 12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700K |
|---|
| Operating system | Windows 11 build 26220 |
|---|
|
| GPU0 | Intel(R) UHD Graphics 770 |
|---|
| PCI IDs | DEV: 8086-4680 - SUB: 1043-8694 - REV: C |
|---|
| graphics driver | 32.0.101.7084 |
|---|
| max core usage | 0 % |
|---|
| core clock | min: 700 MHz - max: 700 MHz |
|---|
| max power | 58 W |
|---|
| GPU1 | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
|---|
| PCI IDs | DEV: 10DE-2208 - SUB: 3842-3955 - REV: A1 |
|---|
| max core usage | 99 % |
|---|
| max core temperature | 82 °C |
|---|
| core clock | min: 1456 MHz - max: 1726 MHz |
|---|
| max power | 101 % TDP |
|---|